درباره ما

احترماً باستحضار ميرساند كه شركت مديريت بهبود نيرو – جازيكا بعنوان يک شركت تحقيقاتی، فنی، خدماتی با همكاری گروهی از اساتيد فن در سال 1354 تاسيس گرديد.
پس از انقلاب، عمده فعاليت خود را معطوف به ارائه خدمات درجهت مبارزه با خورندگی و سايش و فرسايش و پوششهای سراميكی و لاستيكی و هم چنين واحد نيروگاهی و تاسيساتی نمود.
از حدود ده سال قبل با تاسيس كارگاههای تعميراتی و ساخت، علاوه بر ارائه خدمات نيروگاهی اقدام به ساخت قطعات صنعتی از مرحله طراحی، ريختگری، تراش و ساخت نهائی نمود.
در سال 76 برای اوليـن بـار در ايـران اقدام به تاسيس كارگاه بابیت ريزی به روش شبكه زنجيره ای مضاعف ( Double Loops Screen) نمود، اين واحد اولين و تنها واحد D.L.S در كشور می باشد.
در سال 77 با همكاری دانشگاههای تربيت مدرس و صنعت آب و برق و تجهيز كارگاههای ريختگری، تراشكاری، بابيت ريزی، كارگاه ساخت انواع واشرهای صنعتی و قطعات لاستيكی آمادگی انجام قسمت اعظم نياز صنايع كشور بويژه صنايع آب و برق، نيروگاهها، پالايشگاه، پتروشيمی ها، مس، فولاد و كارخانجات قند و غذائی و صنايع چوب و كاغذ و صنايع دريائی را اعلام و با استفاده از آزمايشگاههای مجهز دانشگاههای كشور و بهره گيری از اطلاعات علمی و كادر دانشگاهی در واحد مستقل بشرح زير آماده ارائه خدمات به صنايع كشور می باشد .
1- واحدهاي نيروگاهی و تاسيسات
1-1- تعميرات اساسی و نصب و راه اندازی و اورهال انواع بويلرها، مخازن تحت فشار، فن، كمپرسورها، پمپ و الكتروموتور و … ساخت قطعات مربوطه.
2-1-تعميرات اساسی و نصب و راه اندازی و اورهال انواع توربين های گازی، بخاری، ديزلی، آبی.
3-1-تعمير و نوسازی انواع، روتور، پمپ، پمپ شناور، الكتروموتور و شيرآلات صنعتی.
اين شركت تعميرات بويلرهای Babcock همراه با تامين قطعات در ايران بر عهده دارد.
2-واحد طراحی و ساخت قطعات صنعتی
اين واحد اساساً يك واحد طراحی تحقيقاتی فنی بوده آماده ارائه خدمات زير به صنايع می باشد.
آناليزی، طراحی و ساخت انواع قطعات برنزی، طراحی مهندسی و مدل سازی و نمونه سازی انواع شيرآلات، پروانه ها، سيگمنت های ضد سايش در صنايع چوب، پمپ ها و قطعات صنعتی، بابيت ريزی انواع ياتاقانها بروش DLS و ساخت و بازسازی پوسته ياتاقانها، ساخت انواع چرخدنده ها، ساخت انواع واشرها، ساخت انواع قطعات لاستیکی، و ساخت انواع عدسی تا قطر 4 متر، ساخت انواع پره ها و متعلقات كمپرسورهای ظرفيت بالا و ديزلها.
site-img6011

دستاوردها