محصولات نانو تکنولوژی

liquid rubber

اين ماده بر پايه انواع رزين ها و مواد مصرفي نظير سيليكونها و فلورايد ها ساخته شده كه با سيمان وارد واكنش شيميائي شده تشكيل لايه اي بسيار سخت و چسبنده مي دهد .
مقاوم در برابر رطوبت ، انواع مواد شيميائي ، روغن ، مواد نفتي بوده و ضد خاك سطح بتن مي باشد .
به اكثر مواد سيماني حتي سطوح سخت چسبندگي دارد، هرگز لايه لايه نمي شود، ترك نمي خورد .

NANO CX800

پوشش آب بندي ، محافظ بتون و بالابردن مقاومت بتن اجرا شده
پوشش NANO CX800 تركيب شيميائي فعاليست كه جزئي از بتون گرديده و باعث استحكام و دوام آن ميگردد .
كريستالهاي NANOCX800 در بتون فرم گرفته و مسير عبور مولكولهاي آب را ميبندد .
بدين طريق آ ب بندي و حفاظت کاتدیک NANO CX800 100% است .

NANO CX1

ترمیم کننده آسیب های سازه های بتونی مانند استخر ها، منابع و مخازن نگهداری آب شرب، پل ها, پایه پل ها و اسکله ها، برج های خنک کننده ، کلاریفایرها.
برطرف کردن خوردگی، شکستگی و پریدگی دیوارها و انواع ستون بتونی.
قابل استفاده بر روی انواع بتون ها، مسلح و غیر مسلح ، در تصفیه خانه ها خصوصا تصفیه خانه های فاضلاب
قابل استفاده برای تعمیرات اماکن قدیمی ( میراث فرهنگی) و یا بازسازی سازه ای بسیار قدیمی ابنیه و آثار تاریخی

NANO SEAL

این محصول کاملاً بی رنگ و بدون بو بوده و به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان استفاده میشود. در این محصول از ذرات نانو به ابعاد 6 الی 4 نانومتر استفاده شده است، بنابراین هیچ گونه آسیبی نه به نمای ساختمان وارد میکند نه در استقامت بنا تأثیری دارد و بعلت غلظت فوق العاده پائینی که دارد هر لیتر از این محصول توانایی پوشش حدود 10 متر مربع را دارد. شایان ذکر است که قابلیت تنفس را برای سازه با وجود آب گریز کردن آن (سیمانی ـ آجری ـ سنگی ـ سفالی) کاملاً میسر میسازد.

NANO MIX

مورد استفاده دربتون ریزی پیشرفته که دارای شبکه های آرماتوری بسیار پیچیده را دارند . معمولاً برای روان سازی بتون از روان کننده ها و فوق روان کننده استفاده می نمایند. ولی با پیشرفت و ساخت ریزدانه های NANO و افزودن آن به فوق روان کننده ها محصولی بدست می آید بنام NANO MIX که خواص آن با تمامی روان کننده ها تفاوت دارد . این افزودنی در نازک ترین قالب بندی ها بدون نیاز به عملیات ویبره نفوذ نموده و آن را پر می نماید.

NANO FX2000

ماده آبند نفوذگر بتون NANO FX2000 جهت آبندی سازه های معیوب و ترک خورده بدون تخلیه مواد سیال مخزن بکار میرود.
استفاده از این مواد نیاز به تخصص و ابزار ویژه ندارد و تمامی کادر اجرائی قادر به اجرای عملیات نشت گیری در حین نشت می باشند. این مواد سریع کیور شده و عمل هیدراتسیون بتون را به چند دقیقه می رساند.

Cement Plus

– ترکیب با آب بدون خطر برای کارگران استفاده کننده
– بدون انقباض
– مقاومت فشاری نهائی kg/cm2850
– با کیورینگ سریع و روانی مورد قبول
– با استفاده از نانوسیلیس ها منافذ سطوح بتن پر شده، بنابراین امکان رشد جلبکها، قارچ ها و گل سنگ ها در سطوح بتن دیده نمی شود.
– با استفاده از این محصول می توان سطوح بسیار صاف و یکدستی در لایه رویه پدیدار نمود که می تواند DB آب و سرعت انتقال آب را در کانال ها، کلاریفایرها و سرریز سدها بسیار بالا برد.
– در استفاده از این محصول در سرریز سدها در نقاط انتقال آب به حوضچه آرامش می توان مسئله Cavitation and Impingement را تا 70 درصد کاهش دهد.

NANO CLAY (تثبیت کننده خاک)

ذرات خاک بار منفی دارند و همدیگر را دفع می کنند در نتیجه فشردگی محدود است. Nano clay با ذرات خاک عکس العمل شیمیایی داشته و به صورت شیمیایی موجب اصلاح سطح آن شده و آن را چرب کرده و موجب دفع کمتر ذرات می گردد این عکس العمل به ذرات اجازه فشردگی نزدیکتر را داده و چگالی فشردگی بالاتری را موجب می گردد.

تصفیه گر صنعتی آب

این محصول که ماده اصلی آن را مواد معدنی طبیعی تشکیل می دهد، ماده منعقد کننده معدنی ای است که ضریب ایمنی بالایی دارد و تاثیرات مخرب زیست محیطی آن کم است. نانو تصفیه گر یک ماده خنثی است که از PH تاثیرپذیری کمی داشته و به همین دلیل قابلیت انطباق وسیعی داشته و فقط با استفاده از نانو تصفیه گر، امکان انعقاد وجود دارد.
همچنین بدلیل اینکه فقط کافیست که تصفیه گر را به آب آلوده اضافه کنیم، سایز کارخانه کوچک شده و بودجه لازم برای تجهیزات در مقیاس وسیع کاهش می یابد.

تصفیه گر روغن

آیا در نزدیکی شما شالیزار، آبراه کشاورزی و یا مزرعه وجود ندارد؟
چنانچه روغن نشت پیدا بکند، امکان تخریب محصولات کشاورزی وجود داشته و اگر این تخریب صورت گیرد، باید خسارت وارد شده را جبران نمایید. منبع جداسازی روغن از آب را باید بصورت متناوب تمیز نمایید. منبع جداسازی روغن ازآب، منبعی ای پیوسته است که نصب آن در تجهیزات نگهداری و پخش روغن اجباری است.

Z-SOIL

محصولی است که به منظور بهبود و افزایش تخلخل خاک و در نتیجه هوارسانی بهتر به خاک طراحی و تولید شده است. همچنین حفظ تخلخل خاک در سیکل های آبیاری باعث عدم تراکم و سخت شدن خاک میگردد. این محصول با اصلاح خاک و نگهداری رطوبت مورد نیاز گیاه در خود باعث ایجاد میحطی بهتر جهت زندگی باکتری ها و میکروارگانیزم ها می شود. در نتیجه کود و مواد مغذی در خاک توسط این باکتری ها به شکل قابل مصرف توسط گیاه تبدیل شده و نیز ریشه های باقی مانده و شاخ و برگ های کشت قبلی به سرعت تجزیه شده و موجب خود اصلاحی مستمر خاک می گردد.

ضد یخ آسفالت Asphalt Anti ICe

با روش متداول شهرداری ها جهت زدودن یخ در سطوح معابر، روشی بسیار قدیمی و هزینه های بسیار بالایی دارد. هرچند به نظر میرسد قیمت نمک و ماسه آنقدر بالا نیست ولی ابعاد دیگر قضیه خسارت وحشتناکی است که شهرداران پس از استفاده از نمک به محیط زیست وارد می نمایند.
استفاده از نمک صرف نظر از خسارت فقط تا منفی 8 درجه قابلیت استفاده دارد و بعد از آن هیچ گونه کارایی ندارد.

عایق نانو

1 – با استفاده از نانوفناوری می تواند 98 درصد در برابر محلولهای نمکی از خود مقاومت نشان دهد در مقایسه با انواع پشم شیشه و پشم سنگ که خود در زمان نصب فضای بسیار زیادی را اشغال می نمایند و پس از نصب می بایستی برای جلوگیری از پراکندگی ذرات glass در هوا مجدداً توسط فلزاتی مانند آلومینیوم و یا ورق های گالوانیزه روکش شوند فضائی حدود فقط 2 میلیمتر اشتغال فضا دارند .
2 – در زیر عایق های پشم شیشه به علت عدم وجود جریان هوا ، لوله ها دچار Corrosion شدید می شوند در صورتیکه با استفاده از این نوع عایق ها هرگز فرضیه زنگ زدگی وجود ندارد .
3 – نصب عایق های پشم و شیشه و پشم سنگ و در نتیجه روکش نهائی آنها نیاز به پیمانکاران مجرب بوده در صورتیکه این نوع عایق نمودن توسط افراد معمولی با هر نوع تخصص قابل انجام است .
4 – هزینه قیمت این نوع عایق کاری نسبت به عایق های سنتی 60 درصد کاهش قیمت دارد . در نتیجه در پروژه های سنگین رقم قابل توجهی صرفه جویی خواهد گردید .

گریس خشک

یاتاقان ها ، قطعات نقاله ، یاتاقانهای اصطکاکی تخت ، چشم ها ، لوله ها ، سوئیچ ها ، کوپلینگ ها ، روان کننده های نخ ( ضدگیر ) در تمامی نقاطی که فلز بر روی فلز سایش دارند ، اجزای داخلی موتورهای احتراقی ، چرخدنده های روباز که احتمال نشستن گرد و غبار بر روی آن زیاد بوده و می تواند غبارها باعث خوردگی شدید دنده ها گردند، افزایش عمر چرخ دنده ها ، انواع Bushing ، سطوح کشوئی ، زنجیرها
محصول فوق از بهترین گزینه های کربن انتخاب گردیده و بهترین گزینه برای فشارهای شدید جهت استفاده در چدن ، مس ، برنج ، آلیاژهای فولاد ، آلومینیوم و تیتانیوم ، پلاستیک ، شیشه و لاستیک است . با حفاظت بسیار طولانی حتی در بخار ، رطوبت و نمک

الاستومرهای قابل انقباض

در قطع بتن ریزی که استفاده از واتر استاپ ها میسر نیست می توان از این نوار بر روی سطح بتن انجام شده با ضخامت حدود 2 سانتی متر نصب نمود سپس اقدام به بتن ریزی نمود . این وضعیت باعث خواهد شد در صورت نفوذ آب ( منفی یا مثبت ) خروج آب از محل درز اجرائی و با انقباض الاستومرها مقدور نباشد .

نانوعایق سرامیکی

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول عایق سرامیکی را مشاهده نمایید.

پلیــمر کامپوزیـــت

1- آب بندی آب آشامیدنی و استخرها، کلاریفایرها- کولینگ تاورهای بتونی
2- آب بندی کانالهای آب رسانی
3- آب بندی و نفوذ پذیر نمودن شکافها-ترکها- درزها (چه بر روی دیواره ها، کف و یا سقف)

الاستومر ELASTOMER GROUP III

1- چسبندگی فوق العاده بالا به انواع مصالح خصوصاً بتن.
2- درصد ازدیاد طول بالا
3- مقاومت فوق العاده بالا در برابر عوامل محیطی
4- مقاومت در برابر عوامل محیطی
5- قابلیت انعطاف مناسب حتی در هوای سرد
6- بدون شره
7- بدون انقباض